ГЕШТАЛЬТ-ПОХІД ПО ЛІКІЙСКІЙ СТЕЖЦІ (ТУРЕЧЧИНА)

26 ЖОВТНЯ — 3 ЛИСТОПАДА 2021

Один із найпейзажніших піших маршрутів Туреччини, де поєднуються скельні вершини, історичні пам’ятки, мальовничі каньони та морскі затишні бухти з кришталевою водою.

Це не просто похід, це спосіб пізнання себе. Зміна краєвидів та легке фізичне навантаження, в поєднанні з психолгічними завданнями на день та вечірніми терапевтичними бесідами, створюють всі умови, щоб відволіктися від буденних справ та перезавантажитись за короткий час.

ПОДРОБИЦІ МАРШРУТУ

ДЕНЬ 1

Збір групи в Кемері. Зустріч у кафе, знаймство, обговорення подорожі. Під вечір бажаючі можуть відвідати екскурсійну частину каньйону Гуйнюк.


ДЕНЬ 2

12км, набір висоти 500м

Збір групи. Трансфер до початку каньйону Гуйнюк звідки починаємо підійматися у гори. Наша стежка майже цілий день проходить уздовж каньйону, де ми зможемо помилуватися красою природи. Родзинкою дня буде нечеличкий водоспадик та озерця на руслі річки. Ночівля на кемпінгу або поруч з ним.


ДЕНЬ 3

8км, набір висоти 1200м

За допомогою трансферу ми доїдемо у селище Гедельме де відвідаємо старі платани, вік яких складає 2500 років, печери, та руїни Генуейської фортеці. Далі знову за допомогою трансферу ми доїдемо до Чукур-Яйла (підніжжя гори Тахтали) . Розбиваєм табір та йдемо на прогулянку по кам’яному лісі. За бажанням групи можемо підднятися на вершину гори ахтали і помилуватися на схід сонця


ДЕНЬ 4

18км, набір висоти 613м

Далі на нас чекає затяжний спуск до селеша Бейджиик звідки трансфером добираємось у селище Улюпінар де на нас чекатиме смачнюща вечеря у рибному ресторані. Під кінець дня невеличкий набір висоти та розбиваємо табір біля «вогнів Химери».


ДЕНЬ 5

12км. Спуск

Спускаємось до селища Чірали де відвідаємо руїни стародавнього міста Олімпус та викупаємось у морі. Після чого селимося у кемпінг.


ДЕНЬ 6

13км, набір висоти 230м

Цей день наш шлях проходитиме вздовж моря. Красиві бухти, качелі, печерка та руїни порту. Ночівля на березі моря.


ДЕНЬ 7

6км, набір висоти 100м

Виходимо крізь пейзажні бухти до дороги та їдемо у Кемер.


ДЕНЬ 8

день адаптації та відпочинку

В цей день можна занятись шопінгом в Кемері, або відвідати старе місто в Анталії, або спробувати перше занурення під воду, або хтось просто хоче відіспатися на сонечку та смачно поїсти у місцевих ресторанчиках.

ВАРТІСТЬ ПОХОДУ 200$

(лише 12 місць)

В вартість входить:

В вартість туру входить :


  • послуги інструктора та гештальт-терапевта
  • харчування на маршруті (сніданок, обід, вечеря)
  • спорядження для групи: котли, пальники, групова аптечка
  • допомога в придбанні квитків, та повна консультація щодо походу.

В вартість не входить:

  • переліт до Туреччини (біля 250$)
  • переїзди по маршруту (біля 30$)
  • харчування в місцевих ресторанчиках
  • відвідування пам’яток (біля 20$)
  • проживання в кемпінгу (7$ за добу)
  • медичне страхування

Скільки обійдеться похід взагалом?

Якщо просумувати всі витрати пов’язані з походом, то вийде приблизно 500 доларів на людину (200 за тур, 250 на квитки, 50 на місцеві витрати). Ми рекомендуємо взяти з собою ще як мінімум 100; на всякий випадок (ресторани, форелєві ферми, шопінг, сувеніри).

Треба зазначити що всі розрахунки (магазини, кафе, транспорт) відбуваються тільки в турецьких лірах. Обміняти валюту (наприклад 100 $) потрібно до початку походу, краще в самому Кемері, а не в аеропорту.

Порядок розрахунків: Щоб забронювати місце в групі треба внести передоплату — 50$ та заповнити анкету, погодившись з умовами оферти. У разі відмови від участі, передоплата не повертається, але може бути передана іншому учаснику або збережена на майбутнє (для оплати інших турів). Залишок вартості туру, повинен бути перерахований не пізніше ніж за тиждень до старту. У разі, якщо учасник передчасно сходить з маршруту, перерахунок не проводиться, гроші не повертаються.

ВАЖЛИВО

Для походу по Туреччині потрібен закордонний паспорт, ПРЛ — тест та HES-код для проходження контролю в аеропорту.

Всі ночівлі на маршруті будуть в наметах, але також існує можливість розмістись в притулках або гостьових будиночках, що траплятимуться на маршруті поруч с місцями стоянки.

Їжа буде закуповуватись заздалегідь, та докупатись в місцевих магазинах на маршруті. Організацією харчування та закупівлею їжі керує інструктор.

Іструктор залишає за собою право вносити зміни в маршруті в залежності від погодних умов, стану учасників групи та інших факторів.