Перед тим як забронювати місце в поході

Прочитайте дуже уважно

і тільки в разі згоди з нижчезазначеним переходьте до реєстрації


Форма звільнення від відповідальності

Цим документом доводимо до вашого відома, що перебування в горах та проходження туристичних маршрутів пов’язане з певним ризиком. Перед тим як погоджуватись, уважно прочитайте цей документ.

Я розумію що проходження туристичних маршрутів пов’язане з певним ризиком. Я розумію, що цей вид активного відпочинку може призвести до травм, а також до летальних випадків. Розуміючи це, я походжуюсь на участь в гештальт-поході під керівництвом тренера Лазаренка Сергія та інструктора Чорнай Руслана. Вищезазначені особи не несуть відповідальності за травми чи втрати, або смерть, які сталися в результаті моїх дій та при обставинах, які виникли в результаті моєї неуважності та недбалості.

Я беру на себе повну відповідальність за участь в поході, та усвідомлюю усі передбачені та непередбачені ризики, які можуть виникнути впродовж усього походу.

Під час походу зобов’язуюсь не знаходитись в стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння та дотримуватись загальних правил группи.

Я заявляю, що знаходжусь в добрій фізичній та психічній формі, не хворію хворобами, та не маю протипоказань, які не сумісні з даним видом активного відпочинку.

Я зобов’язуюсь оформити страховий поліс, щоб застрахувати своє життя під час перебування в поході.

Я підтверджую, що прочитав весь текст договору, та заповнюючи форму реєстрації погоджуюсь з усим вищезазначеним.


Заявка на участь
в гештальт-поході